» » Маніякоманія, або Політична смерть луганської ПСПУ

Маніякоманія, або Політична смерть луганської ПСПУ

17-08-2010, 16:16 Новости Луганска | Напечатать

У газеті «Вечірній Луганськ» за 11 серпня цього року вийшла стаття під назвою: «Піароманія. Що відбувається з Луганською «Свободою». Авторка статті Ірина Муханкіна намагається протиставити луганську «Свободу» луганській ПСПУ, при цьому ні пані журналістка,ні редактор газети, як і водиться у замовних матеріалах, «забули» не те що перевірити факти, а  навіть поцікавитись думкою протилежної сторони. Луганську «Свободу» звинувачують у зловживанні піаром, відсутності конкретних справ, ну і звичайно в брехні. У якості прикладу газета наводить «справу» головною прогресивної соціалістки Луганщини Любові Корсакової, з якою голова Луганської «Свободи» Дмитро Снєгирьов нібито судиться… через ОУН-УПА. У прогресивних соціалістів і справді зараз складний період. Вибори на носі, а місцями в обласній раді навіть не пахне. Тому і виймають вони з шухляд затаскані та задрипані гасла а-ля «Бандерів – на нари», та «НАТО – прибило сина гарматой». Дійсно, Дмитро Снєгирьов подавав судовий позов проти Любові Корсакової, але він зовсім не стосувався ОУН-УПА. Сталося це після теледебатів на телеканалі ЛОТ, на які «Свободу» за політичними мотивами не допустили. Ці дебати і справді стосувались теми ОУН-УПА. Після телепередачі Корсакова заявила, що «Свобода» її злякалася, і тому на теледебати представник «Свободи» не з’явився. Саме ця заява і була розцінена Дмитром Снєгирьовим як підрив ділової репутації.

«На справді в ніякі суди Снєгирьов не подає і ніяких документів, які мають відношення до судового процесу, не надає. Я просто втомилася бігати по судам і шукати міфічні позови», - розповідає газеті прогресивна соціалістка.

Наразі Луганська «Свобода» володіє всіма документами, які підтверджують наявність цього судового позову в тому числі і копією судової заяви, і готова надати їх редакції «Вечірнього Луганська». І чи є провина «Свободи» в тім, що Жовтневий суд не розглядає цю справу вже два місяця? Корсакова також нарікає на те, що позовну заяву їй було вручено особисто Дмитром Снєгирьовим, і вона під нею розписалася. Але ж «винуватиця урочистості», як Корсакову називають у статті, не розповіла, що вона ще й невловима месниця! Розшукати її адресу в обласній раді не вдалося,а в оргвідділі взагалі сказали, що не хочуть мати ніяких справ з цією жіночкою. І не дивно. Репутація у Корсакової ще й та. Як відомо, вона з маніакальною наполегливістю судилася з літературним угрупуванням «Стан». Корсаковій здалося, що хлопці та дівчата зі значками «Вибори народжують паразитів» проводять політичну агітацію в день виборів. Ще головна прогресивна соціалістка прославилася фразою про те, що мешканців Західної України на Луганщину пускати не можна.

Так в чому ж тут справа? А справа у рейтингах. Навіть соціологічні опитування, які проводить Партія Регіонів, яскраво демонструють політичну смерть партії тьоті Наташі на Луганщині. Луганська «Свобода» має більшу підтримку в регіоні, ніж усі дрібні партії маргінально-шовіністичного спрямування разом узяті! Різні там ПСПУ, «Руські блоки» і т.інше. Навіть Комуністична партія не на життя, а на смерть б’ється зі «Свободою» у судах та прокуратурі, замість відкритої дискусії в ЗМІ, бо відчуває, що «вічно живе учєніє» не таке вже і живе. І боротися з ОУН-УПА значно простіше, ніж робити конкретні справи для людей!

Але повернемося до статті. «Викриття» від Корсакової журналістці виявилося замало і вона не полінувалася залізти на форум Луганської «Свободи», де знайшла аж два негативних повідомлення. Перше з них, доречі, анонімне. Автор жаліється, як він не міг вступити в  партію «Свобода», як його ігнорували і ображали. На думку Ірини Муханкіної, це просто неймовірно, адже «якщо б африканський удав приповз до офісу «Свободи», то виповз би він з партійним квитком цієї партії у шлунку». Напевно, авторка статті просто не вміє читати форуми, інакше вона б неодмінно помітила б, що зі згаданим нею форумчанином велася дискусії. І йому було відмовлено у вступі до «Свободи» через те, що він займав керівні посади в СДПУ(о) та СПУ, в політичних силах з ідеологією «Свободи» несумісних. Так, у «Свободу» дійсно не приймають всіх підряд, тому що за кількістю лівих осіб тут ніхто не женеться. Бо працювати іноді приходиться у важких умовах, під шаленим тиском влади та правоохоронних органів. Тому, розуміючи весь момент протистояння, Дмитро Снєгирьов приймає удар на себе, гострі заяви робить особисто і не підставляє своїх людей.

Що стосується іншої форумчанки Олени Степанової, яка теж нарікає на ситуацію в партії, то «Свобода» дуже їй дякує за те, що завдяки їй службі безпеки «Свободи» вдалося нейтралізувати відтік інформації.

А наявність на форумі «Свободи» подібних повідомлень говорить про те, що «Свобода» є відкритою організацією, але разом з тим вміє постояти за себе і завжди буде рішуче відповідати на наклепи і спростовувати неправдиву інформацію.

Прес-служба ЛОО ВО «Свобода»


P.S. В офісі «Свободи» не постраждав жоден африканський удав, за секретними даними, всі вони переповзли до офісу ПСПУ, і дуже непогано пообідали партійними квитками цієї партії.

 


comments powered by Disqus

Новости Луганска:

Вчера, 22:53

Российские террористы ранили 7 украинских военных

Вчера, 16:11

Агентство ООН по делам беженцев и Норвежский совет по делам беженцев отремонтировали 5000 домов на Востоке Украины

Вчера, 14:19

В Харькове суточные осадки установили новый рекорд c 1881 года

Вчера, 12:12

Депутаты Зеленского поддержали легализацию казино и букмекеров в Украине

Вчера, 12:06

В Луганской области гроза оставила более 30 населенных пунктов без электроэнергии

Вчера, 11:37

Украинские военные показали как выглядят пшеничные поля в результате обстрелов российским террористами

Вчера, 10:04

Российские террористы обстреляли участок разведения в поселке Золотое

Вчера, 09:56

В Луганской области 2 новых случая COVID-19. Один пациент умер

13-07-2020, 21:25

Российские террористы подтвердили режим тишины, а потом открыли огонь по медикам

13-07-2020, 19:46

Крымскому экс-министру вынесли приговор за измену Украине

13-07-2020, 17:55

Ситуация на КПВВ в Донецкой области на 13 июля

13-07-2020, 16:55

Российские террористы сообщили о подготовке к обустройству КПВВ в Счастье и Золотом


Новости Украины:

Вчера, 16:20

В Умани решили отменить паломничество хасидов в 2020 году

Вчера, 14:19

В Харькове суточные осадки установили новый рекорд c 1881 года

13-07-2020, 14:55

Кличко: На всех киевских пляжах показатели содержания кишечной палочки превышают норму

13-07-2020, 12:19

В страшной аварии под Киевом погибли двое взрослых и двое детей

8-07-2020, 16:15

В Киеве обманутые вкладчики банка Аркада квартир перекрывали мост Метро

8-07-2020, 13:56

В Одессе ураган повалил 63 дерева и повредил линии электропередач

8-07-2020, 13:52

В Одесской области за последние дни фиксируют значительный скачок заболеваемости COVID-19

7-07-2020, 12:53

В Полтавской области неизвестные взорвали автомобиль Укрпочты и похитили 2,5 миллиона гривен

6-07-2020, 12:04

Во Львовской области паводок угрожал прорвать дамбу в Самбоском районе и затопить 7 сел

3-07-2020, 14:34

По легендарной игре Fallout снимут сериал

2-07-2020, 14:37

Одесса готова к снятию карантина - за сутки всего 9 случаев COVID-19

1-07-2020, 23:14

На Одесском рынке 7-й километр показали как осуществляют контроль за соблюдением мер санитарной безопасности

Разное:Реклама:


Посмотреть:

Новые правила въезда-выезда с оккупированными районами Луганской и Донецкой областей
Интернет-магазин в Луганске
Погода в Луганске

Архив новостей:

«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 ^Наверх

 

Маніякоманія, або Політична смерть луганської ПСПУ » Новости Луганска и Луганской области. Луганские новости сегодня