Новости Луганска » Новости Луганска » Патріоти України балотуються у Луганську міську раду

Патріоти України балотуються у Луганську міську раду

21-10-2010, 11:30 Новости Луганска | Напечатать

Я, Дмитро Снєгирьов , голова Луганської обласної організації ВО « Свобода» , маючи сьогодні цю можливість хотів би поділитися з вами думками щодо сьогоднішнього стану речей у місті Луганськ  та нашими планами на майбутній його розвиток.

Вперше за роки незалежності у Луганську міську раду по партійним спискам буде балотуватися команда однодумців , яких об”єднає спільна ідеологія та колективний погляд на перспективи розвитку міста. Команда , яку я маю честь представляти, сформована за партійними однорідне ідеологічними принципами . В наших списках ви не побачити не відомих спортсменів , ні великих багатіїв , які просто купили своє прохідне місце в партії не за рахунок важкої , повсякденної праці , пропагуючи партійну ідеологію, а за рахунок свого гаманця. Мені не соромно дивитися Вам в очі презентуючи нашу програму та людей , які будуть відповідати за її виконання. Ми тим і відрізняємося від інших партій , які називають себе ідеологічними , а самі , як це було із Комуністичною та ПСПУ Вітренко, фактично торгують прохідними місцями , запрошуючи у свої списку багатіїв колишнього помаранчевого табору , які взагалі не поділяють їхні погляди та ідеї. Ми виступаємо за індивідуальну та колективну відповідальність, як окремого члена партії , так і партії в цілому за прийняті рішення та їх реалізацію. Голосуючи за ВО « Свобода» на виборах 31 жовтня , ви маєте чітко усвідомлювати , що ви голосуєте за ідеологічну партію, яка складається з однодумців , які будуть нести перед Вами , виборці , персональну та партійну відповідальність.

Саме відсутність індивідуальної та колективної відповідальності привела Луганськ та країну в цілому до того бардаку та тієї кризи , у якій ми зараз опинилися. Відсутність чіткої партійної ідеології та програмових цілей , створили ту ситуацію, коли партії міняють свою ідеологію в залежності від регіону де вони йдуть на місцеві вибори. Як приклад такої безвідповідальності та відсутності єдиної програми , можуть виступати партії великого капіталу , такі , як Партія Регіонів . Достатньо згадати ту антиукраїнську істерію, якою була пронизана вся діяльність правлячої Партії Регіонів у нас на Луганщині. Доходило до абсурду , коли побудований коштом голови обласної організації ВО « Свобода» дитячий оздоровчий табір у селі Макарово  Станічно-Луганського району , в якому могли б оздоровитися 1000 дітей кожного літа , так і не зміг відкритися через те , що він мав чітке українське забарвлення. Чисельні перевірки та комісії , організовані ярими українофобами Голенко та Єфремовим зробили неможливим його відкриття. Діти та їхнє здоровіє стали розмінною монетою у  небажанні українофобів бачити тут на українській землі український дух. Два роки тому я , як голова обласної організації ВО « Свобода» звернувся до мера Кравченко з проханням виділити з нежитлового фонду міста приміщення під українську бібліотеку. Заступник мера , людина з сумнівним громадянством Заза Зухбая , у своєму листі цинічно відповів , що вільних приміщень немає. Йому радше бачити в Луганську специфічні заклади вірменської чи грузинської кухні , а не українські бібліотеки.

Досі без відповіді залишається прохання української громади про виділення землі під храм української церкви. В Луганську є місце мормонам, баптистам , адвентистам, іншим сектантам , яким дозволено молитися та калічити душі та долі українців , але не можна молитися самим українцям на своїй Богом даній землі. Як тільки  ми розпочали будівництво українського храму , першими кого ми побачили , були працівники правоохоронних органів , а не віруючі. Зате у Луганську спокійно функціонує мусульманська мечеть , обладнана спортивним та тренажерним залом, в якому після молитви Аллаху , мусульмани можуть покачати свої м”язи , спокійно будується у самому центрі міста хоральна синагога , не викликаючи протесту влади.

Ви пам’ятаєте з якою помпою був відкритий пам’ятник т.зв. « Жертвам ОУН-УПА» за 1.5 млн. гривень. Нам з Вами, партійні бонзи з Партії Регіонів , розповідали про історичну пам’ять та подвиги дідів , а тим часом представники ті їж самої партії Регіонів ,  одноголосно голосували в Тернопільській обласній раді за підвищення пенсій ветеранам ОУН-УПА , а у Львові місцевий керманич ПР Писарчук покладав квіти до пам’ятника Бандері , розповідаючи про те що він є героєм України.

До 9 травня Луганська обласна та міська організація ВО « Свобода» зробили подарунок місту та всім луганчанам , реконструювавши у парку Горькому,  власним коштом занедбаний та покинутий меморіал радянським воїнам , полеглим під час визволення Ворошиловграда від фашистських загарбників. Замість слів подяки від місцевої влади ,на нас полилися цілі потоки бруду. Подібна реакція була і в м. Ровеньки , де ми відновили меморіал на місці розстрілу молодогвардійців .

Відсутність чіткої ідеології і спонукає  їх на подібні кроки , породжуючи безвідповідальність та корупцію у владі.

Саме боротьба з цим явищем , та причинами , які  її породжують і стали програмою нашої місцевої організації на цих виборах. Ми йдемо з чітким гаслом « Свобода прийде-порядок наведе.» Наведення порядку у місті Луганську розпочнеться з реформування самої системи влади.

 Першим кроком , який ми будемо ініціювати у разі нашого проходження до міської ради , буде ініціювання про скасування районних рад у місті Луганську. Районні ради давно вже втратили свої функції перетворившись на дублюючу функцію міської ради , практично не вирішуючи питань самостійно. Утримання апарату районних рад – у період економічної кризи , є дуже великим тягарем , який лягає на плечі платників податку. Неефективна , громіздка система районних рад, має бути ліквідована , а її повноваження будуть передані районним адміністраціям. Таким шляхом пішли міста Київ та Харків , Львів та Одеса, де пересічені громадяни і не помітили відсутність цих зайвих структур. Скорочення чисельності апарату міської ради буде другим нашим питанням , у процесі реформування у владній сфері. Забезпечення прозорості та гласності діяльності Рад шляхом введення прямої трансляції з зали засідань , унеможливлять прийняття кулуарних рішень про виділення землі чи дерибану комунального майна , яке сьогодні відбувається у міській раді. Звітування перед громадою стосовно прийнятих рішень зробить діяльність цих рад прозорою та відкритою. Публічне звітування про доходи , а головне видатки депутатів місцевих рад та відповідно голови та апарату ради –це ще один крок на шляху очищення влади від корупції. На сьогодні ми бачимо протилежне . Згідно повідомлень преси , особистий статок міського голови сягає більше 20 млн . доля рів , а місто перебуває у стані колапсу.

У сфері житлово-комунального господарства ми будемо виступати за ліквідацію системи Жеків та передачу їх функцій приватним власникам із створенням окремих структур , які будуть відповідати за свій напрямок –чи то ремонт даху , чи то прибирання території у цілодобовому режимі. Сьогодні система Жеків –це складна корупційна схема , де легко можна сховати і де ховаються млн. народних коштів.

 Наші депутати будуть виступати за укладення індивідуальних угод  на комунальні послуги.»Кожен луганчанин повинен укласти договори , де буде чітко обговорена ціна за надані послуги та відповідно якість цих послуг. На сьогодні , на жаль ми спостерігаємо зовсім іншу картину . Регулярно сплачуючи за комунальні послуги , луганчани не отримують відповідної  їх якості за свої кошти , чекаючи тижнями опалення та гарячої води. «Свободівці» будуть ініціювати повернення укладання договорів на індивідуальне опалення для населення . Мешканці  Луганська самі мають право вибирати , чи мерзнути зимними місяцями очікуючи коли влада дасть тепло , в черговий раз проводячи ремонт труб у опалювальний період , чи просто скористатися системою індивідуального опалення , не очікуючи подарунку від влади. Подібне вже знайшло практичне застосування у Тернополі , де саме через принципову позицію « свободівських» депутатів , люди змогли отримати право на тепло у власних оселях.

 Повернення стратегічних об’єктів ЛЕО, Луганськвода у комунальну власність стануть нашою першочерговою депутатською роботою. Передача у приватну власність стратегічних комунальних об’єктів призвела до того , що півмільйонне місто фактично стало заручником тарифів , які встановлює купка багатіїв ,не на користь міської громади. Сьогодні у Луганську ціни на комунальні послуги стали одними з самим високих по Україні. Неможливість сплатити борги по квартплаті , які породили ті драконові тарифи, зробили луганчан заручниками іншої системи –системи примусового повернення боргів.

 

Створення « економічної карти « Луганська-це ще одне з пріоритетних завдань « свободівських « депутатів. Карта   дозволить отримати кожному луганчанину кошти від оренди міської землі, бо кожний луганчанин буде проінформований про реальну вартість комунального майна , яке розташоване у його районі, що дасть йому можливість контролювати систему цінової політики орендної платні.

У сфері економічних відносин

Ми будемо ініціювати повернення ринків міста у комунальну власність з метою контролювання фінансових потоків  та наповнення бюджету міста. Ситуація коли кошти від  ринкового  збору роками не доходила до місцевого бюджету має бути скасована повністю. Гроші від ринкового збору –це адресні виплати «дітям війни» , ветеранам , працівникам соціальної сфери. У час економічної кризи шукати додаткових каналів надходження коштів не треба , треба лише взяти те що по праву належить міській громаді.

Така сама ситуація із платним паркуванням , яке здійснюють приватні фірми. Непрозорі схеми надходження грошей у міський бюджет мають бути поламані. Всі паркування мають здійснювати виключно комунальні структури , з обов’язковим фінансовим звітом , через кількість фіскальних чеків. Ринковий збір та збір за паркування –це саме той оазис корупційних схем , на яких заробляють капітал нечисті на руку державні службовці та  наближені до них комерційні структури.

Представники депутатського корпусу від « Свободи» будуть ініціювати створення Громадської економічної ради з представників всіх основних видів бізнесу міста для контролю за орендою територій та зведенням будівель. На сьогодні існує ситуація , коли забудовниками є два-три монополісти , які фактично контролюють весь ринок комерційної нерухомості , постійно змінюючи своє політичне забарвлення , в залежності від ситуації та сьогодення. Громадська економічна рада повинна контролювати усі витрати та проекти , які пов’язані із благоустроєм міста Луганська. Ситуація , коли на реконструкцію скверів міська влада виділяє більше 20 млн. гривень , забуваючи про те що до зими не готовий  снігозбиральний парк машин , не закуплено для них дизельне паливо та запчастини , є не припустимим . Робити косметичний ремонт в середині будинку та оновлювати його фасад , коли у тебе протікає над головою дах, можуть тільки безвідповідальні люди або відверті шахраї. Громадська економічна рада має стати на заваді і одним і другим.

Відновлення асфальтного покриття , повна його заміна на основі технології використання сірко бітуму, розроблена  науковцями , членами Луганської « Свободи» , мають принести багатомільйонну економію бюджетних коштів , гарантію покриття на десятиліття. Ми маємо відмовитися від застосування лат очного ремонту доріг, який не вирішує проблеми , а лише є моментом збагачення наближених до корумпованої влади ділків. Наші гроші мають йти на соціальні потреби . а не в кармани вірменських будівельників доріг, які виводять їх у свої офшори.

У соціальній сфері « свободівці» будуть виступати за спрощення порядку отримання субсидій на ЖКГ. Надання лише двох документів-довідки про доходи та рахунку по жкг ліквідують багатогодинні черги , де ветерани та інваліди мають стояти годинами

Створення притулку для осіб без постійного місця проживання та створення для цієї категорії безкоштовних їдалень. « Свободівці» будуть ініціювати це питання із залученням представників канонічних церков , які завжди були утримувачами подібних закладів .

Сфера міського транспорту на сьогодні є однією з болючих питань життєдіяльності міста. Відсутність великих , комфортабельних автобусів  призвела до появи на ринку перевезень великої кількості приватних перевізників , які отримують відповідні маршрути завдяки відпрацьованим корупційним схемам. Відновлення міського автобусного парку стане пріоритетною програмою діяльності депутатів -« свободівців». Депутатська фракція від « Свободи» буде вимагати укладання нормальних угод із власниками автобусних парків . Питання повернення автобусів великої вмістимості це питання одного тижня .

Безкоштовний проїзд для всіх пенсіонерів в усіх видах міського транспорту , це буде одна з вимог повернення автобусів великої вмистимості.

Відновлення Луганськелектротрансу , як єдиного екологічно чистого та економічного виду транспорту. Пріоритетний розвиток саме цього виду транспорту , якому віддають перевагу у всьому світі стане основним у депутатській діяльності « свободівців».» Свободівці» будуть вимагати закупівлі за рахунок бюджету 30 тролейбусів та 20 трамваїв.

У сфері правопорядку та боротьби з етнічною кримінальною злочинністю

« свободівці» запропонують створення місць компактного проживання для іноземних студентів , згідно загальносвітової практики .

« Свобода» буде виступати за відновлення системи громадського патрулювання на основі козачих формувань. Сьогодні в Луганську реєструється більше 200 кримінальних злочинів скоєних іноземцями проти громадян України . З метою подальшого росту етнічної злочинності « Свобода» запропонує введення інституту тимчасової прописки , яке буде виступати , як контрольна функція так і джерело поповнення бюджету. « свободівські» депутати будуть виступати за введення квотування створення робочих місць іноземцями. Право на займання певною категорією бізнесу , іноземець зможе отримати лише після того , як цією квотою не скористався український підприємець.

Заборона продажу спиртних напоїв та пива з 23 до 06 години ранку дозволить у значній мірі знизити рівень побутової злочинності .« Свобода» буде ініціювати створення муніципальної міліції .

У культурній сфері « свобода» буде виступати за відновлення дитячих спортивних закладів . Відкриття , як нових так і відновлення колишніх дитячих установ , які передані на правах оренди  приватним комерційним структурам. Замість меблевих салонів та салонів гральних автоматів мають з’явитися нові та відкритися старі дитячі гуртки та секції.

« Свобода» буде ініціювати повернення колишніх дитячих садочків у комунальну власність  та розірвання  договорів оренди цих приміщень , незважаючи на те чи приватній чи державній структурі вони належать.

« Свобода» буде виступати за підвищення культурного рівня театрів та

культурних установ міста за рахунок випускників місцевих вузів , відповідної категорії. « Свободвці» будуть ініціювати створення першого робочого  місця у комунальних закладах  для випускників місцевих вузів.

Відкриття секцій українського традиційного бойового рукопашу  -гопак , дозволить виховувати молодь у патріотичному дусі , любові до матері-України.

Придбання міською владою санаторію та пансіонату для дітей з соціально незахищених верств населення , дозволить вирішити питання літнього відпочинку та оздоровлення цієї категорії .

Датування за рахунок міського бюджету випуску літератури для дошкільних та шкільних закладів дозволить вирішити питання придбання та забезпечення підручниками учнів всіх класів.

Проголосувавши 31 жовтня за депутатів від ВО « Свобода» Ви , Луганчани, дасте нам величезний кредит довіри. Наші депутати стануть тим подразником для представників великого капіталу, тією щукою , яка не дасть спокійно жити жирним карасям у мутній воді. Жодне рішення  жодний сумнівний проект не пройде повз нашої уваги . Ми станемо на сторожі захисту інтересів луганської громади від зазіхань нечистих на руку ділків від влади. Ми будемо реальною, конструктивною опозицією , яка змусить владу працювати для людей . Разом ми зможемо подолати ту страшну систему корупції  та безвідповідальності, повернути довіру людей до влади . Разом ми зробимо місто тихим та компактним для проживання , європейським за умовами життя , а не географічним становищем.Теги: Свобода, Голенко, Кравченко, Выборыcomments powered by Disqus
comments powered by Disqus

Новини Луганська:

12-04-2024, 06:48

Що робити переселенцям з Луганської та Донецької областей яких з 1 квітня залишили без пенсії?

7-04-2024, 21:13

В Луганській області начальниця залізничної станції  допомагала росіянам вивозити українське зерно та транспортувати військову техніку окупантів

2-04-2024, 06:25

В Старобільську Луганській області  підірвали автомобіль колаборанта Валерія Чайки.

20-03-2024, 20:43

Міжнародний Реєстр збитків завданих агресією Росії проти України готується розпочати роботу 2 квітня

19-03-2024, 19:48

Українська збірна виборола 76 медалей на змаганнях для ветеранів та військових у США

19-03-2024, 04:01

Комісія ООН знайшла докази що Росія здійснює воєнні злочини та порушує права людини в Україні

11-03-2024, 04:14

Стрічка «20 днів у Маріуполі» про знищення Росією мирних мешканців здобула Оскара

25-02-2024, 19:44

Зеленський: За 2 роки повномасштабної війни з Росією загинули 31 тисяча українських військових

17-02-2024, 07:49

Росія захопила місто Авдіївка в Донецькій області

7-02-2024, 08:17

Росія завдала ракетного удару по українськім містам - вибухи в Дрогобичі, Миколаєві, Харкові, Києві та на Черкащині

31-01-2024, 21:19

Із російського полону повернулися п’ятеро військовослужбовців Луганського прикордонного загону

23-01-2024, 06:07

Зеленський підписав Указ про історично населені українцями території Росії - Кубань, Бєлгород, Курськ


Новини України:

25-12-2023, 08:30

В Одеській області голубці віднесли до нематеріальної культурної спадщини

25-10-2023, 19:55

В Україні запроваджено примусову евакуацію дітей у 8 населених пунктах Донецької області, а також з 23 населених пунктів Херсонської області

25-10-2023, 19:51

У Вінниці спалах вірусного гепатиту А - зареєстровано 81 випадок

25-10-2023, 19:41

В Україні хірурги вперше пересадили комплексно серце та легені

14-08-2023, 14:36

Російська ракета знищила гіпермаркет FOZZY в Одесі

10-08-2023, 19:41

ТРЦ Respublika Park: як торговий центр продовжує працювати під час війни

27-07-2023, 19:41

Росія сьогодні атакувала 2 ракетами Калібр портову інфраструктуру Одеси

24-07-2023, 19:37

СБУ встановила ще 11 військових рф, які розстрілювали автомобілі з мирними жителями в Бучі

24-07-2023, 19:29

В Київській області планують змінити герб та прапор

23-07-2023, 16:51

Росія вдарила 19 ракетами по історичному центру Одеси - зруйновано храм та пам'ятки архітектури

12-06-2023, 07:40

В районі Одеських пляжів солоность води в 3 рази нижче норми

10-06-2023, 06:57

Російські загарбники атакували Одеську та Миколаївську області дронами «Shahed-136/131» - ВІДЕО

Різне:Реклама:


Подиивтися :

Новые правила въезда-выезда с оккупированными районами Луганской и Донецкой областей
Интернет-магазин в Луганске
Погода в Луганске

Архів Новин:

«    Июнь 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930^Вгору