Главная > Пресс-релизы > Як уникнути тригерів і не зриватися?

Як уникнути тригерів і не зриватися?


4-07-2023, 13:37.

Уникнення небезпечних людей, місць, речей і настроїв іноді є найпростішим способом впоратися з тригерами. Якщо ви зможете уникати певної людини, частини свого міста або ситуації, це може значно зменшити ваш потяг до алкоголю та уникнути лікування алкоголізму в Хмельницькому.

Проблема тут у тому, що деякі тригери неминучі. Вам доводиться контактувати з деякими людьми, місцями та речами. Неможливо обійти деякі тригери, такі як свята або робочі місця. Ви також не можете уникнути певних емоцій, таких як гнів або печаль. Кожна людина час від часу відчуває ці почуття.

Щоб дізнатися, чого можна уникнути, перегляньте всі свої тригери та розподіліть їх на стовпці "можна запобігти" і "неминучі". Уникайте того, що можете, і зосередьте свою енергію на інших.

Як можна спланувати реакцію на тригери вживання алкоголю?

Запобігання рецидиву є важливою частиною одужання від алкоголю. Хоча є багато способів залишатися тверезими, не всі варіанти підходять для всіх людей. Не соромтеся експериментувати з багатьма різними планами, щоб побачити, який із них найкраще підходить для вас.

Ось деякі з найкращих способів реагування на тригери :

  • Дзвінок близькій людині, фахівцю в реабілітаційний центр у Хмельницькому.
  • Відвідування наркологічної клініки.
  • Відпрацювання навичок релаксації.
  • Зосередження уваги на негативах, пов'язаних із вживанням психоактивних речовин.
  • Спорт.
  • Перегляд фільму або прослуховування музики.

Найприємніше в цих варіантах те, що ви можете виконувати кілька способів одночасно. Вам не обов'язково обирати лише один. Програми запобігання рецидивам дуже унікальні, тому витратьте час на обмірковування і створення свого плану, перш ніж виникне ваш черговий потяг до алкоголю.

Які найкращі способи відновлення після алкогольного рецидиву?

Залежність від алкоголю є хронічним захворюванням, тому в якийсь момент одужання можливий рецидив. Це не означає, що ви зазнали невдачі або що ваше лікування не спрацювало. Це всього лише означає, що вам потрібно переглянути свій загальний план лікування і профілактики рецидивів.

Щоб вилікуватися від алкогольного рецидиву:

  • Будьте ласкаві до себе. Таке трапляється, і почуття провини та сорому тільки погіршує ситуацію.
  • Говоріть із непитущими чесно і відкрито.
  • Відвідайте реабілітаційний центр у Хмельницькому.
  • Знайдіть позитивне і тверезе хобі або заняття.
  • Поговоріть зі своїм лікарем про варіанти ліків, які допоможуть впоратися з тягою і тригерами.

Рецидиви ніколи не бувають хорошими. Але вони можуть дати вам можливість замислитися про свою залежність і знайти нові способи підтримки тверезості. Вчіться на своїх невдачах і розірвіть порочне коло вживання алкоголю.


Вернуться назад