Главная > Пресс-релизы > Різні види стабілізаторів напруги та їх особливості

Різні види стабілізаторів напруги та їх особливості


26-01-2023, 14:19.

У кожному будинку є дорога техніка, яка може вийти з ладу через перепади напруги в мережі. Сучасні холодильники, телевізори, комп'ютери, планшети, пральні машини, бойлери, мікрохвильові печі легко вийдуть з ладу, якщо напруга відрізнятиметься від 220 В більш ніж на 15 В. В умовах негоди і сильного вітру напруга в розетці особливо нестабільна і може коливатися від 150 В і до 280 В. Стрибки напруги можуть призвести до згоряння дорогої побутової техніки. Запобігти поломці приладів можна, якщо використовувати стабілізатор напруги — недорогу, але дуже потрібну річ. Будь-який перепад електрики в мережі буде нейтралізовано цим пристроєм. Придбати стабілізатор напруги за вигідною ціною можна на сайті https://sun-energy.com.ua/stabilizatory_napruhy/, а щоб правильно вибрати його, варто знати особливості різновидів таких пристроїв.

Релейні

Мають дуже просту конструкцію, що відбивається на їх невисокій вартості. Силове реле таких пристроїв забезпечує автоматичне перемикання обмоток на трансформаторі. Таким чином, утворюється ступінчаста зміна напруги на виході, а процес нормалізації напруги залежить від кількості ступенів і ключів. Релейні стабілізатори доцільно встановлювати у заміському будинку або на дачі.

Електронні

Вважаються найдовговічнішими і мають найшвидшу реакцію на стрибки напруги (20 мсек). Можуть використовуватися для широкого спектру побутових приладів і навіть у промислових цілях. Єдиний недолік таких агрегатів — досить висока ціна. Якщо дозволяють фінансові можливості, то варто придбати електронний стабілізатор. Він чудово підходить для повного захисту не лише комп'ютерів, ноутбуків, планшетів, смартфонів, а й усієї техніки в будинку.

Інверторні

Працюють у широкому діапазоні напруги на вході від 115 до 290 В, практично безшумні та компактні. Однак, вартість стабілізатора у багато разів перевищує аналоги.

Електромеханічні

При дуже різких стрибках напруги стабілізатор просто припиняє її подачу, що неприпустимо у виробництві, але некритично у побуті. Якщо ви думаєте над питанням, який стабілізатор напруги вибрати для дому і витратити небагато коштів, то можете сміливо купувати електромеханічні або релейні стабілізатори.

Лінійні

Є найдешевшим варіантом, проте не здатні захистити кілька побутових приладів. Їх краще використовувати для контролю одного побутового приладу.


Вернуться назад