Главная > Пресс-релизы > Як вибрати та купити зимовий дитячий одяг. Поради інтернет магазину Nestling

Як вибрати та купити зимовий дитячий одяг. Поради інтернет магазину Nestling


18-11-2021, 13:02.

Діти обожнюють гуляти в будь-яку погоду. А ось мами часто бояться виходити з малюками з дому в холодні дні: раптом крихітку продує, вона промочить ніжки або замерзне. Всіх цих побоювань можна уникнути, якщо правильно одягнути малюка на вулицю. Як вибрати та купити дитячий одяг на зиму, дає інтернет магазин https://nestling.com.ua/ua/

Основні принципи при виборі зимового одягу для дітей

Ось декілька порад, які стануть в нагоді при покупці зимового дитячого одягу:

  • Не всі мами знають, що основна причина всіх застуд — переохолодження через те, що на малюкові зимовий дитячий одяг, який промок, або дитину занадто тепло одягли, вона спочатку спітніла, а потім змерзла.
  • Щоб не турбуватися за малюка, варто підібрати та купити дитячий одяг на зиму з непромокаючого матеріалу. Не позбавляйте дитину задоволення пограти в снігу з лопаткою або зліпити сніговика. Якщо хочете, щоб малюк не замерз, не купуйте тісні дитячі речі — вони не зберігають тепло.
  • Часто осінні дитячі комбінезони продаються в комплекті з підстібками — це дає можливість носити такий дитячий одяг і взимку.
  • Зверніть увагу на деталі: добре, якщо рукавиці можна пристебнути, ширина талії регулюється, нижній край курточки затягується за допомогою шнурків, а ззаду на штанцях є спеціальні накладки, які не дадуть дитині застудитися, навіть якщо вона сяде на сніг.
  • Розумно купити дитячий одяг на зиму в більшій кількості, ніж звичайно. Бажано придбати декілька комплектів теплого верхнього зимового одягу, адже малюк хоче все досліджувати, любить бігати, лазити по деревах, катається з гірок, забирається в замети. Тому його брючки і курточки швидко брудняться і намокають, а теплі зимові речі сохнуть не так швидко.
  • Важливий фактор у виборі зимового дитячого одягу — легкість в догляді. З цієї точки зору краще вибрати та купити дитячий одяг з синтетичних матеріалів. Такі тканини можна почистити вологою губкою або випрати, вони швидко сохнуть.
  • При покупці зверніть увагу на етикетку — чи допускається прання зимової куртки чи комбінезона у пральній машині.
  • Для осені і зими краще купити дитячий одяг темних відтінків, який поглинає найбільшу кількість сонячних променів.

Отже, для зимового сезону малюкові необхідна куртка або комбінезон з верхом з тканини, непроникної для вологи і вітру. Нижня білизна не повинна бути з синтетики, віддайте перевагу байці або фланелі.

Як правильно зібрати дитину на прогулянку взимку

Для прогулянок в холодну пору року важлива не тільки якість тканини, з якої зроблений зимовий дитячий одяг, але і те, як ви одягнете дитину на вулицю:

  • Зимові дитячі речі не мають бути тісними, вони повинні відповідати розміру тіла малюка.
  • Не треба кутати дитину, всі діти на вулиці бігають, стрибають, а це значить, що закутаний малюк легко спітніє і переохолоджуватиметься.
  • Не обертайте кілька разів шию дитини шарфом. На шиї розташовані великі кровоносні судини, від надмірного тепла вони розширюються, до шиї і голови починає притікати більше крові, але цей приплив відбувається за рахунок відтоку її від ніг, рук і внутрішніх органів. Таке охолодження є дуже шкідливим.
  • Якщо ви плануєте купити дитячий одяг разом з малюком, при поході на шопінг одягніть на нього роздільний зимовий комбінезон. У приміщенні зніміть куртку, шапку і шарф.
  • Навіть у сильний мороз не закривайте ніс малюка шарфом або хусткою. Через тканину йому буде важко дихати носом, і він відкриє рот. При диханні через ніс холодне повітря зігрівається в носових пазухах і теплим надходить до органів дихання. Якщо дитина дихає ротом, холодному повітрю ніде зігрітися, а це може привести до застуди. Крім того, шарф або хустка при диханні через рот швидко стають вологими, а у вологому середовищі інтенсивно розмножуються різні віруси і мікроби.
  • Збираючись на прогулянку, спочатку одягніться самі, а потім одягайте дитину. Індикатором того, що малюк правильно одягнений, служать носик, ручки і ніжки вище кистей і стоп. Якщо вони теплі — значить, тепло і крихітці.

Пам'ятайте, що у природи немає поганої погоди, якщо малюк правильно одягнений для прогулянки на вулиці взимку.


Вернуться назад