Главная > Пресс-релизы > Як можна дати «друге життя» окремим частинам старої шуби?

Як можна дати «друге життя» окремим частинам старої шуби?


8-10-2020, 00:21.

Якщо старий хутряний одяг має незначні пошкодження та ще знаходиться в більш-менш пристойному стані, його можна спробувати оновити. Бажано звернутися для цього до професіоналів, аби не зіпсувати остаточно дорогу річ. Майстер оцінить пошкодження і вирішить, що можна зробити з шубою. Є доволі багато варіантів: підстригти хутро, перефарбувати його, вкоротити одяг тощо. Ремонт шуб дозволяє не лише усунути пошкодження, але й надає їм більш сучасного вигляду.

Ви отримаєте фактично нову річ, однак при цьому не доведеться справді її купувати. Також це гарний спосіб збереження одягу, який пов'язаний з певними приємними спогадами. Якщо ж шуба ремонту не підлягає, можна принаймні спробувати використати окремі її частини. Ось кілька ідей для цього.

Комір

Зрізаний хутряний комір непогано пасує до куртки (шкіряної чи синтетичної) або до светру. Його навіть не обов’язково пришивати. Можна просто закріпити комір на кнопки чи застібку. Тоді його буде зручно від’єднувати для прання чи хімчистки.

Манжети

Ця частина шуби також добре поєднується з курткою. В результаті верхній одяг починає виглядати більш незвично та дорого. А ще хутряними манжетами можна прикрасити халяви чобіт або черевиків.

Рівні великі відрізки

Частина спини шуби легко перетворюється в стильний аксесуар, такий як сумка, муфта, гаманець тощо. Фактично з великого шматка хутра можна виготовити що завгодно: від повсякденних аксесуарів до «мисливського» килимка у вітальні. А щоб не лише він прикрашав кімнату, варто також подбати про гарний стан штор та гардин – ua.oscar.kiev.ua.

Ще одна ідея – обкладинка для книги. В такому випадку потрібно обклеїти видання цупкою міцною тканиною, а вже на ній закріпити хутряні відрізки.

Маленькі шматки

Залишки шуби теж не повинні пропасти. Вони використовуються для оздоблення сорочок, головних уборів, рукавичок, абажурів, меблів. Зовсім маленькі шматочки хутра перетворюються на різноманітні прикраси: брелоки, сережки, браслети.

Слово професіоналам

Навіть якщо ви хочете зайнятися переробкою шуби самостійно, не поспішайте це робити. Хутро може бути заражене міллю. В такому випадку потрібно спочатку почистити його. Також не забувайте, що для роботи з хутром потрібні спеціальні інструменти: голки, нитки, шило, ніж тощо. Якщо ви не є досвідченим майстром, ремонт шуби з норки буде досить ризикованою справою. Гарантією збереження речей буде звернення до професіонала. За його роботу потрібно заплатити, однак результат того вартий.


Вернуться назад