Главная > Пресс-релизы > Грінфорт ДК 150: як у строки зібрати урожай?

Грінфорт ДК 150: як у строки зібрати урожай?


15-06-2016, 00:39.

         Для багатьох аграрних підприємств добре знайома ситуація, коли по графіку потрібно вже збирати урожай, наприклад, пшениці або кукурудзи, а зерно ще не достигло. Або інша ситуація – прогнозують затяжні дощі на декілька тижнів у той час, коли планували вийти на поле, і потрібно щось робити із сільгоспкультурами. А що саме робити? На сьогоднішній день великої популярності серед сільгоспвиробників набули спеціальні хімічні засоби, які допомагають прискорити збирання урожаю. І такі препарати мають назву десиканти.

         Грінфорт ДК 150 – десикант для широкого спектру культур

         Даний засіб допоможе аграріям із такими рослинами як соняшник, ярий та озимий ріпак, горох, соя, колосові зернові, мак та картопля. В основі Грінфорт ДК 150 лежить діюча речовина дикват, під впливом якої відбувається порушення мембран клітин культур, в результаті чого зелена маса починає всихати, і, таким чином, досягається бажаний результат – насіння, зерно та овочі достигають.

         Дикват при нанесенні на культури перетворюється на перекис водню, який швидко розпадається під впливом сонячних променів. Тому рекомендовано проводити десикацію препаратом Грінфорт ДК 150 ввечері чи рано вранці (або ж за умов похмурої погоди). Вже на наступний день після використання даного десиканта можна візуально простежити його вплив: рослини знебарвлюються, з'являються темно-бурі плями та через 2-3 дні – некрози листя і стовбурів. Ефективність десиканта залежить від деяких чинників:

  • норми внесення;
  • виду культури, що обробляється;
  • погодних умов (при теплій погоді десикація проходить швидше, проте на ефективність препарату низькі температури повітря не впливають);
  • засміченості посівів небажаною рослинністю;
  • густоти посівів.

Якими перевагами володіє вітчизняний десикант?

  1. Являється контактним засобом, тобто системна дія відсутня.
  2. Діюча речовина препарату знаходиться у статичному стані. Не має впливу на зерно і насіння.
  3. Сприяє дозріванню культур у пришвидшені строки. Крім того, допомагає стигнути рівномірно.
  4. Сприяє зменшенню вологості урожаю, що потім позитивно відобразиться на його зберіганні.
  5. Допомагає зменшити втрати урожаю під час проведення збиральних робіт.
  6. Достатньо лише 10 хвилин після нанесення десиканту – і йому вже не страшні опади.
  7. Допомагає знищити небажану рослинність.
  8. Сприяє тому, щоб спори грибів гинули, що в подальшому збереже насіння від грибкових захворювань (таких як борошниста роса, пліснявіння, гнилі тощо).

 

 


Вернуться назад