Главная > Новости Луганска > На віче інтелігенції в Луганську Ющенка закликали йти в президенти

На віче інтелігенції в Луганську Ющенка закликали йти в президенти


17-10-2009, 14:47.
17 жовтня в Луганську, на центральній площі міста, у підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю зібралися представники інтелігенції, громадськості, які щиро підтримують Президента України Віктора Ющенка і альтернативи йому в сучасному політикумі не бачать, адже він, на думку учасників заходу, «єдиний державний діяч, який не поступився своїми принципами, що ґрунтуються на національних інтересах, і саме тому Ющенко – Народний Президент України».

alt

За словами ведучого заходу, голови обласної громадської організації «За Помісну Україну!» Валентина Ткалича, безвідповідальність політиків в сьогоднішній Україні перейшла межу, за якою – загроза втрати державності. «Цинізм, вакханалія і хаос, які вони принесли в суспільство, нищать засадничі основи Держави. Це не протистояння окремих політичних фігур новітньої історії України. Насправді це боротьба між двома ідеологіями, різним баченням майбутнього країни, між демократією і диктатурою. І попри шалений супротив сил саме Віктор Ющенко твердо відстоює європейський цивілізований демократичний шлях розвитку країни Саме він, поклавши на вівтар України своє здоров’я, чесно і мужньо несе свій хрест державотворця», – наголосив Валентин Ткалич.

alt

Під час віче на підтримку Віктора Андрійовича Ющенка  виступили В’ячеслав Лущик – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри Донбаського державного технічного університету, Ірина Магрицька – кандидат філологічних наук, доцент Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, голова обласної філії Асоціації дослідників голодоморів в Україні, кавалер Ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, Олена Бережна – голова обласної організації Партії захисників Вітчизни, Євген Дзюба – голова Сватівської районної організації ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, Юрій Кисельов – кандидат географічних наук, доцент Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, голова громадської організації «Об’єднання українських націоналістів (державників)», Яна Колесник – голова Луганської обласної організації Союзу українок України, Олексій Качан – голова Луганської міської територіальної виборчої комісії, представники президентської партії «Наша України» та інші небайдужі луганчани. 

Учасники віче одноголосно ухвалили звернення до Віктора Ющенка та закликали його йти в Президенти. Зокрема, у зверненні до Глави держави зазначено:
«Ви стали оберегом України, щодня своїм життям, кожним своїм кроком, словом і помислом плекаючи Націю.

Ви вселили в нас, українців, національну гордість і самоповагу. Світ і ми самі завдяки Вам пізнали щастя бути вільними, бути народом.
Ми мусимо стати стіною перед загрозою диктатури, ознаки якої вже проглядаються в діях політиків, які будь-якою ціною домагаються президентського крісла. Зараз атаковано чи не останні бастіони демократії – свободу слова, право вибору громадян долі для своєї країни.
Ми повинні зупинити ці загрози.
 

Заради країни, задля майбутнього наших дітей жити в цивілізованому громадянському відкритому суспільстві.
Ви, вельмишановний Вікторе Андрійовичу, маєте йти в президенти і Ви переможе – разом зі своїм народом.
Маємо бути свідомі - на цих виборах вирішуватиметься доля Держави.
Ми обираємо європейську демократичну Україну.
Ми обираємо сильну національну Державу на чолі з Президентом Ющенком.
Ми вибираємо свободу і наші національні інтереси.
Ми переможемо!»

 

Атмосферу віче, крім щирих та палких висловлювань на підтримку Народного Президента, доповнили помаранчеві прапори, що яскраво майоріли на сонці, і спільне скандування всією площею «Ющенко!»

 Вернуться назад