Главная > Новости Луганска > На Луганщині розстріляли хлопців за вітання "Слава Україні", - ВО "Свобода"

На Луганщині розстріляли хлопців за вітання "Слава Україні", - ВО "Свобода"


10-05-2014, 20:20.

10 травня 2014 року в місті Брянка Луганської області у трьохстах метрах від блокпосту біля магазину п’яними сепаратистами було розстріляно четверо молодих людей.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Зі слів очевидця, причиною сварки і розстрілу стало те, що ті між собою привітались «Слава Україні!». Двох молодих хлопців (22-ох і 24-ох років) було вбито, ще двоє у важкому стані у лікарні.

«Ситуація беззаконня та терору, які розгорнули на Луганщині сепаратисти з подачі Кремля, не може продовжуватись. Цілком очевидним є те, що останній до завдання ставить знищення будь-чого українського на східних теренах української держави. Це загострення планомірної довготривалої окупантської агонії, коли вже за українські гасла окупанти та їх приспішники готові фізично знищувати українців. Ворог, що прийшов на нашу землю чи проявився тут у формі п’ятої колони, має розуміти: прощення йому не буде. Хаос і сваволя, посіяні гебістами на нашій землі, найближчим часом закінчаться. За всі злочини доведеться відповісти» – наголосив голова Луганської обласної організації ВО «Свобода» Артем Заіка.

Луганська обласна організація ВО «Свобода» у зв’язку з невиправною втратою висловлює щирі співчуття родинам загиблих.

 

 


Вернуться назад