Главная > Новости Луганска > Команда Луганської області отримала звання Чемпіона України серед юніорів з пішохідного туризму

19-07-2011, 13:10.

З 13 по 18 липня 2011 року під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на території Немирівського району Вінницької області (с. Грабівці) відбувся 40-й Чемпіонат України серед юніорів з пішохідного туризму.

Метою Чемпіонату було популяризація здорового способу життя, пропаганда спортивного туризму серед дітей, зміцнення дружніх зв’язків юних туристів України та визначення найсильніших спортсменів та туристських спортивних команд

Право захищати честь Луганської області було надано збірній команді до складу якої увійшли вихованці Розкішнянської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів, Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, Ровенківського центру дитячого та юнацького туризму, краєзнавства, спорту, і екскурсії учнівської молоді (тренери Правдін Дмитро Олександрович, Базілський Кирило Володимирович, представник команди – Самойлов Ігор Володимирович).

До програми Чемпіонату включені змаганнях на дистанціях: «Крос-похід» (командні змагання), «Смуга перешкод» (командні змагання), «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання).

У змаганнях брали участь 29 команд зі всіх регіонів України. Це учнівська молодь віком від 15 до 17 років.

Команда Луганської області показала високі результати на всіх етапах змагань.

В особистому заліку на дистанції «Смуга перешкод» серед юнаків Павленко Костянтин посів І місце, Орлов Олександр – ІІІ місце, Черняк Олександр – V місце, серед дівчат Нарожна Анастасія – І місце.

В цілому збірна команда Луганської області на дистанції «крос-похід» була другою, а на дистанціях «Смуга перешкод» (командні змагання), «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання) зайняла І місце. В загальному заліку посіла І місце і отримала звання Чемпіона України серед юніорів з пішохідного туризму.