Главная > Пресс-релизы > Чому варто обрати фізичну охорону

Чому варто обрати фізичну охорону


13-12-2019, 10:19.

Фізична охорона об'єктів - багатогранне поняття. Воно включає захист життя і здоров'я, майна клієнтів, забезпечення пропускного режиму на об'єктах, охорону порядку на масових заходах і в місцях скупчення людей. Фізичною охороною називається тому, що здійснюється за участю спеціально навчених співробітників.

Стаціонарними об'єктами охорони є території, будівлі та споруди, окремі приміщення різної власності і призначення, а також розосереджені комплекси, наприклад, порти, депо, нафтогазопроводи, гідротехнічні споруди, тощо. При цьому в сферу професійної діяльності охоронців входять всі матеріальні цінності, що знаходяться на об'єкті. Наявність або відсутність людей ролі не грає.

Переваги фізичної охорони перед іншими способами організації порядку на об'єктах

У порівнянні з технічною, фізична охорона має таку суттєву перевагу, як людський фактор. Присутність на об'єкті охоронця попереджає ризик поломки або навмисного виведення з ладу устаткування. У будь-якої нестандартної ситуації людина здатна до моментального реагування та реальному опору зловмисникам. У той час як техніка лише подає необхідні сигнали і записує те, що відбувається.

У порівнянні зі штатними сторожами і консьєржами, професійна охорона Київ здійснюється співробітниками з відмінною фізичною і тактичною підготовкою. А на посаді сторожів і консьєржів зазвичай приймають пенсіонерів з інших областей праці.

Організація фізичної охорони об'єктів

Основною одиницею фізичної охорони об'єкта служить пост. Це ділянка місцевості або місце, на якому охоронець виконує посадові обов'язки, зазначені в договорі про надання послуг. Система охорони об'єкта, кількість і дислокація постів визначаються комісією з представників замовника і охоронної організації.

Після прийняття рішення складається і підписується акт. Якщо постів 2 і більше, призначається старший зміни з числа співробітників. При наявності трьох і більше постів формується резерв для підміни постових. Посада начальника охорони об'єкта доцільно вводити при виставленні більше 10 постів.

Основні об'єкти охоронних послуг:

  • Квартири, приватні будинки і котеджі, дачі і присадибні ділянки.
  • Офісні будівлі і приміщення, з повноцінним захистом персоналу, матеріальних цінностей і корпоративної інформації.
  • Гаражі і автомобільні стоянки, тощо.

100% https://text.ru/antiplagiat/5df14e72646a2Вернуться назад